Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Služby

Svoju realitnú činnosť sústreďujeme najmä na okres Galanta. Našim klientom poskytujeme kompletný servis či už pri predaji, prenájme, kúpe alebo darovaní nehnuteľnosti a zároveň zabezpečíme pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov až po právnu pomoc do zápisu nehnuteľností na príslušný kataster.

Súčasťou kompletného právneho servisu je vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhov na vklad, protokolov o prevzatí a odovzdaní nehnuteľnosti, prípadne plnomocenstva ak je potrebné.

Pri vykonávaní svojej činnosti kladieme dôraz na zabezpečenie zmluvných podmienok, ktoré budú vyvážené tak na strane kupujúceho ako aj predávajúceho k dosiahnutiu všeobecnej spokojnosti našich klientov. Pred samotným podpisom zmlúv dôkladne preverujeme totožnosť predávajúceho a aj skutkový stav prevádzanej nehnuteľnosti.

Zárukou spokojnosti je nielen silné zázemie, ale ja detailná znalosť miestneho trhu a cenný osobný kontakt.