spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Ponuka realitnej kancelárie

Prečo využiť našu ponuku ?

Abbey reality je developerská spoločnosť a profesionálna realitná kancelária pôsobiaca na trhu od roku 2014. Práve v roku 2014 sa naša kancelária zároveň stala aj exkluzívnym partnerom pri predaji developerského projektu Galanta WEST a v súčasnosti aj exkluzívnym partnerom pre projekt PARK HOUSE.

Svoju realitnú činnosť sústreďujeme najmä na okres Galanta. Našim klientom poskytujeme kompletný servis či už pri predaji, prenájme, kúpe alebo darovaní nehnuteľnosti a zároveň zabezpečíme pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov až po právnu pomoc do zápisu nehnuteľností na príslušný kataster.

Súčasťou kompletného právneho servisu je vypracovanie kúpnych zmlúv, návrhov na vklad, protokolov o prevzatí a odovzdaní nehnuteľnosti, prípadne plnomocenstva ak je potrebné.

Pri vykonávaní svojej činnosti kladieme dôraz na zabezpečenie zmluvných podmienok, ktoré budú vyvážené tak na strane kupujúceho ako aj predávajúceho k dosiahnutiu všeobecnej spokojnosti našich klientov. Pred samotným podpisom zmlúv dôkladne preverujeme totožnosť predávajúceho a aj skutkový stav prevádzanej nehnuteľnosti.

Zárukou spokojnosti je nielen silné zázemie, ale ja detailná znalosť miestneho trhu a cenný osobný kontakt.